Jak otrzymać zwrot za zakupy? Cashback z Refunderem.

1234

W naszym rodzimym kawałku sieci, pojawiła się zupełna nowość – portal Refunder, który daje nam możliwość skorzystania ze zwrotu, za dokonane zakupy. Niestety póki co – tylko zakupy internetowe, ale Refunder zamierza sukcesywnie rozwijać swoją działalność i objąć swym zasięgiem również sklepy stacjonarne.

Ok, przyznam szczerze, że do tego typu nowości zawsze podchodzę z pewną nieufnością.

No bo – na przykład dlaczego Refunder jest taki hojny i zwraca nam jakieś pieniądze? Ano dlatego, że Refunder, jak sam tłumaczy, umawia się ze sklepami na pewną prowizję za polecanie ich ofert. Częścią tej prowizji dzieli się po prostu ze swoimi użytkownikami.

Jak sam się reklamuje, tego typu program doskonale działa w Skandynawii. Tu możecie znaleźć odpowiednik polskiego refundera.

Próżno szukać w internecie opinii na temat działania Refundera. Ja sama, zarejestrowałam się w programie kilka tygodni temu. Do tej pory udało mi się „uzbierać”  8,53 zł. Pieniądze te, póki co, znajdują się w pozycji „nadchodzące zwroty” więc ich jeszcze na swoim koncie nie posiadam.

No dobrze, ale dlaczego oferta Refundera jest kusząca? Otóż dlatego, że:

  • Za każde dokonane zakupy, w wybranym przez siebie sklepie (w ofercie Refundera jest ich już ponad 500), otrzymamy na swoje refunderowe konto, określony zwrot pieniędzy (część prowizji, na którą dany sklep umówił się z Refunderem).
  • Refunder często, w porozumieniu z partnerami, organizuje dodatkowe promocje („kampanie”), dzięki którym możemy zyskać znacznie więcej. Pamiętacie promocję kart kredytowych banku citi handlowy, dzięki której można było zgarnąć kupon rabatowy o wartości 400 zł do drogerii Douglas? Gdybyście skorzystali z niej przy pomocy Refundera, dodatkowo dostalibyście jeszcze zwrot 60 zł!
  • Bezpośrednio po zakupie dostajemy wiadomość e-mail, w której zostaje wyszczególniona kwota, która wpłynie na nasze konto za 15-65 dni. Dlaczego aż tyle? Czas, jaki musimy odczekać zanim otrzymamy zwrot, wynika z prowadzonej przez sklepy polityki zwrotów zamówionych towarów. Pieniądze na nasze refunderowe konto, wpłyną bowiem dopiero po upływie czasu, w którym możliwy jest zwrot towaru.
  • Po zgromadzeniu na refunderowym koncie kwoty 45 zł, pieniądze możemy wypłacić na konto PayPal albo nasze konto bankowe.
  • Możecie zyskiwać za polecanie Refundera znajomym. Za każdego znajomego, który założy z Waszego polecenia konto, zyskacie 25 zł.

Jeśli, po zapoznaniu się ze sposobem działania systemu Refunder i zaakceptowaniu regulaminu, zdecydujecie się dołączyć do refunderowej społeczności, a do rejestracji konta w Refunder, użyjecie linku poniżej

LINK

zyskacie i Wy i ja. Każde z nas po25 zł, (pod warunkiem, że dokonacie zakupu za min. 50 zł). Tak przynajmniej zapewnia nas Refunder.

Sama, niestety nie wiedziałam o tej promocji i zarejestrowałam swoje konto bez użycia polecenia.

No właśnie, ale dlaczego Refunder nie dość, że zwraca pieniądze za zakupy, to jeszcze płaci za polecanie? Ponieważ, jak sam tłumaczy, gromadząc większą liczbę użytkowników może negocjować korzystniejsze prowizje, co przekłada się na zyski zarówno jego jak i nasze.

Jakie sklepy znajdziecie w Refunder?

Do tej pory, Refunderowi udało się nawiązać współpracę z ponad 500 sklepami (to chyba nieźle, biorąc pod uwagę, że szwedzki odpowiednik szczyci się liczbą 600 sklepów).

Zajdziecie tutaj między innymi: Ole Ole (1% zwrotu), AliExpress (4% zwrotu), answear (1,08% zwrotu), 5 10 15 (5% zwrotu), Simple (2,8% zwrotu), asos (3,5% zwrotu), Zalando (3% zwrotu), Gino Rossi (4% zwrotu), Groupon (do 6% zwrotu), DaWanda (2,5% zwrotu), TXM24 (3,5% zwrotu), Bata (5% zwrotu), złotewyprzedaże (3,5% zwrotu). Pełną listę, wszystkich sklepów, znajdziecie tutaj.

Oprócz sklepów znajdziecie tutaj również oferty: na kupno biletów lotniczych (LOT zwraca 8 zł), biletów na prom (StenaLine – 1,5% zwrotu), samochodów na wynajem (Holidaycars – 3% zwrotu),  wyjazdów (Travelist – 30 zł zwrotu), czy noclegów (hotels.com – do 5% zwrotu).

Jeśli chodzi o zwracane kwoty – może nie są oszałamiające… ale… jeśli dosyć często robicie zakupy przez internet, potrafi się z tego uzbierać całkiem spora sumka. No i w sumie dlaczego nie zaoszczędzić na zakupach nawet tych kilku złotych, prawda?

O czym należy pamiętać kupując z Refunder?

  • Że nasze transakcje muszą być „śledzone” przez Refunder, więc albo trzeba pobrać specjalną wtyczkę, która będzie rejestrować nasze poczynania, albo przed każdym zakupem należy logować się do portalu Refunder, wybierać sklep, z którego oferty chcemy skorzystać i używać podanego linku, pamiętając aby w tzw. międzyczasie nie otworzyć żadnej innej strony.
  • Jeśli mamy jakiś dodatkowy kod rabatowy, to być może nie dostaniemy zwrotu za nasze zakupy (w myśl zasady – „co za dużo, to niezdrowo”.
  • Zwrot dostaniemy kupując również towary przecenione i na wyprzedaży.

Decyzja  o dołączeniu do Refunder oczywiście należy do Was. Przed przystąpieniem do programu warto zapoznać się ze sposobem jego działania i dostępnym regulaminem (ponieważ warto to czynić przed przystąpieniem do jakiegokolwiek programu). Jeśli dodatkowo, użyjecie podanego przeze mnie linku, będzie mi bardzo miło. Sama jestem ciekawa, czy Refunder faktycznie wypłaca pieniądze za polecenia. Jeśli tylko uda mi się coś „uzbierać” na koncie dzięki poleceniom, natychmiast dam Wam znać.

Reklamy
Jak otrzymać zwrot za zakupy? Cashback z Refunderem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s